Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Відпочинок у Карпатах

Відпочинок у Карпатах

Що можна уявити при цих словах?
Геолог розповість про молодий – всього-навсього 25 млн. років – вік цієї гірської системи. Географ охарактеризує Українські Карпати як північно-західну частину Східних Карпат довжиною 280 км, шириною від 50 до 100 км, загальною площею 3700 кв. км.
Для біолога Карпати – це регіон з найбільшим видовим різноманіттям. Тільки тут ще водяться рисі та ведмеді, тільки тут можна побачити такі прекрасні творіння природи як беркут (найбільший птах України), глухар карпатський, синиця чубата, лелека чорний, білка карпатська, саламандра плямиста та багато інших ендемічних видів. Карпати недаремно називають зеленим серцем Європи. Від дубових лісів з буком, грабом і кленом, що вкривають підніжжя гір, до субальпійських луків – гірських полонин – схили гір вкриті буйною рослинністю. І не лише ботаніку буде цікаво побачити найбільший у світі масив букових лісів з 500-літніми велетнями біля сіл Уголька і Широкий Луг або унікальну Долину нарцисів пі`д Хустом.
відпочинок в карпатах
Для історика Карпати – це, перш за все, регіон з дуже багатою історією. Скільки племен, скільки народів, скільки завойовників бачили ці сиві гори! Тільки у минулому столітті окремі частини регіону відносились до Польщі, Австрії, Угорщини, Чехословаччини, Румунії.
Лише після другої світової війни були встановлені сучасні кордони, а землі Західної України остаточно приєднані до УРСР у складі Радянського Союзу. Але, незважаючи на драматичну історію, спільне проживання людей різних національностей призвело до формування мультикультурного суспільства з взаємним проникненням мов, впливом культур, вірувань, традицій. У горах сформувалися окремі етнічні групи гуцулів, бойків та лемків, що належать до українців, а також тут мешкають угорці, румуни, росіяни, поляки, євреї, цигани… Тому гостинні місцеві мешканці з туристами з будь-якої країни знайдуть спільну мову і у прямому, і у переносному значенні.
І будь-яка людина, незалежно від фаху, оцінить мальовничі краєвиди, чисте, цілюще гірське повітря, кришталеву прохолоду дзвінких гірських потоків. Назви Трускавець, Моршин, Східниця, Поляна, Свалява, Синяк, Сойми добре відомі завдяки цілющим мінеральним джерелам. Бальнеологічні курорти працюють цілорічно. Якщо ви молоді, здорові і завзяті, не потребуєте лікування, то можливо, вам до душі туристичні походи? Хребет Чорногора – найвищий гірський масив українських Карпат – включає 6 вершин-двотисячників, серед яких і найвища вершина України, гора Говерла висотою 2061 м. 
Дуже мальовничі гірські озера: Бребенескул – найбільше високогірне озеро України, розташоване біля однойменної гори, Несамовите, над яким погода може мінятися по кілька разів за добу. Мандруючи Ґорґанами, відвідайте Яремчанський водоспад, а біля гори Синяк не пропустіть полонину Хом’як, адже це традиційний центр з виробництва сиру та бринзи. Сколівськими Бескидами можна мандрувати разом з дітьми, так само, як і Боржавським хребтом у Закарпатті. Тут варто помилуватись водоспадом Шипіт, а в одному з хребтів поблизу Боржави лежить овіяне легендами славнозвісне озеро Синевир. Величезне задоволення отримають не лише діти, а й дорослі, якщо завітають у «Садибу Святого Миколая» у с. Пістинь на Косівщині, особливо на зимового Миколая. Навіть назвати усі природні цікавинки та чудові витвори людських рук, розташовані у регіоні, просто неможливо. Такої кількості музеїв немає більше ніде в Україні.
 У кожному селі є хоча б одна церква, і більшість з них – пам’ятки історії та архітектурні шедеври. Погляньмо, для прикладу, на село Космач Косівського району. Це найбільше за чисельністю населення село в Україні, а за площею – 84 кв. км – найбільше в Європі. Тут працює історико-краєзнавчий музей та унікальний музей Олекси Довбуша, розташований у хаті, в якій отаман опришків був смертельно поранений.
У Карпатах можливі усі види походів та поїздок: піші та кінні прогулянки, вело- та мотопоходи, тури на квадроциклах, автобусні екскурсії. Для рафтингу найчастіше обирають Чорний та Білий Черемош, Лімницю, яку вважають найчистішою річкою Європи, Прут, Свічу, Мізунку, вздовж якої проходить вузькоколійка «Карпатський трамвай», Чорну та Білу Тису, Ріку або Латорицю. Прихильники рафтингу з'їжджаються у Карпати у квітні-травні, піші та велотуристи віддають перевагу літньому сезону, а зима – рай для фанатів гірських лиж та сноубордингу. У більшості гірськолижних курортів є траси різних рівнів складності (Буковель, Славське, Яблуниця, Волосянка, Тисовець, Плав'є, Пилипець, Подобовець), для початківців – Сколе, Кобилецька Поляна, Лазещина, Поляна, Верхній Студений, для професіоналів – Драгобрат, найвищий гірськолижний курорт України.
Кожна людина, залежно від віку, уподобань та фізичного стану може обрати власний варіант відпочинку в Карпатах. А хто хоч раз побував у цьому благодатному та чарівному краю, обов’язково захоче приїхати сюди знову.
Ласкаво просимо!
Курорти в Карпатах Курорти в Карпатах 03.01.2016
Трансфер Ясиня Драгобрат, екскурсії Карпатами
Пилипець, готель Магура
Східниця, готель "Алеся"
Східниця, фітомагазин "Зелена аптека Карпат"
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"